• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

שירשור מבזקים ועידכונים קצרים מהנעשה בעולם התורה בכותל המזרח ובחצרות רבותינו שליט"א - מתעדכן!

גדסי: ‏בשעה הקרובה צפוי להתפרסם מכתב ההיסטורי של 50 גדולי ישראל ומועצת חכמי התורה על קיום יום צום ותפילה: בין החותמים הגר"מ צדקה, הגרש"מ עמאר, הגר"ד יוסף, הגר"ר אלבז, הגר"מ מאזוז, הגר"ש גבאי, הגר"ש זעפראני, הגר"י דרעי, הגרי"ד גרוסמן, הגר"ד אבוחצירא, הגר"ש מחפוד, הגר"י רצאבי ועוד
מה עם מרן פוסק הדור הראש"ל רבנו יצחק יוסף שליט"א????​

יאיר שרקי: הרב הראשי: לא לקבור בלי זיהוי. ולא לקבור קבורה זמנית.
וזה כמובן במענה על שאלות של כבוד המת והלנת המת, וההבנה שיש גם קשיים בזיהוי בחלק מהמקרים, וגם קושי ביטחוני להביא חללים לקבר ישראל ביישובים והקיבוצים סמוכי הגדר.

F8FqPCEWgAA3v4r.jpg

F8FqPCNXoAAyd_L.jpg

קבצים מצורפים

• doc04433720231010170837.pdf
    903.7 KB · צפיות: 7
נערך לאחרונה:
יאיר שרקי: הרב הראשי: לא לקבור בלי זיהוי. ולא לקבור קבורה זמנית.
וזה כמובן במענה על שאלות של כבוד המת והלנת המת, וההבנה שיש גם קשיים בזיהוי בחלק מהמקרים, וגם קושי ביטחוני להביא חללים לקבר ישראל ביישובים והקיבוצים סמוכי הגדר.

הצג קובץ מצורף 13027

הצג קובץ מצורף 13028
chrome_screenshot_10 באוק׳ 2023 19_28_51 GMT+03_00.png

מה עם מרן פוסק הדור הראש"ל רבנו יצחק יוסף שליט"א????​
כנראה מישהו מסויים שדובר כאן עליו, הוא המחתים.
נראה לי שזה יוצא ע"י יהודה חזן...
תשמע בקישור שהבאתי אח"כ מהראיון ברדיו "קול ברמה"
ידוע לי שיש רבנים שלא הסכימו לחתום בגלל שמרן הראש"ל שליט"א לא חתום.

ומי הוא שיחליט את מי לשים למעלה ומי למטה וכו'?!

ידוע לי שיש רבנים שלא הסכימו לחתום בגלל שמרן הראש"ל שליט"א לא חתום.

ומי הוא שיחליט את מי לשים למעלה ומי למטה וכו'?!
מי למשל?
יש כאן את רוב ככל רבני הדור.
אגב,
נראה לי שבכתבות שיצאו מתחת ידיהם לפרסום באתרים השונים כשציטטו את הרבנים החותמים גם שינו את הסדר (לדוג' במועצת הזיזו את הגר"ד יוסף והגר"ר אלבז לסוף הרשימה.והתחילו מהרב בן שמעון. הרב סאלים וכו'. זה ספציפי מוזר כי חזן מקורב יחסית לרב דוד). אבל עשו עוד שינוים. שאיני יודע, מתחת ידי מי יצאו.

חזור
חלק עליון