• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

שמירת 6 שעות אחר מאכל שהיה בשקית בתוך סיר בשרי.

רבותי אני ב"ה מחובר לפורום אוצה"ח אני חושב שכדאי לעיין שם איך מתנהל פורום די לעקיצות והונאת דברים אני מפנה את הדברים גם לרב אוזן
נכון שיש פה הרבה חברים שלך אבל התורה קודמת לכל צריך לדעת שיש הרבה פנים לתורה ולכבד את כולם מה שמותר לרב הראשי לדבר לא מותר לכל צוציק ואפרוח של נפקחו עיניו הכותב בכאב יחא"צ ס"ט

רבותי אני ב"ה מחובר לפורום אוצה"ח אני חושב שכדאי לעיין שם איך מתנהל פורום די לעקיצות והונאת דברים אני מפנה את הדברים גם לרב אוזן
נכון שיש פה הרבה חברים שלך אבל התורה קודמת לכל צריך לדעת שיש הרבה פנים לתורה ולכבד את כולם מה שמותר לרב הראשי לדבר לא מותר לכל צוציק ואפרוח של נפקחו עיניו הכותב בכאב יחא"צ ס"ט
דברים כדרבונות.

כבודו עושה כאן שיח רדוד...
מצש אחד אומר די לעקיצות והונאת דברים ולכבד כל אחד ואחר כך כותב מילים של ילדים צוציקים וכד'.
אלי זה המילים יוצאות שכותבים בכאב אתמההה.......
בקיצור כדאי לדבר לשון נכבדות ודי למבין.

חזור
חלק עליון