התקרבות למרן הראשון לציון

איפה הלכת...
חשבתי שתבין.... בסה"כ אני כותב בפורום באופן כללי, כדי שגם מי שלא מכיר מוזמן להכיר, ויש הרבה שלא מכירים
הרב ישראל מכיר, אבל בשביל כולם אני כותב, אז לא צריך להשתיק ולכתוב שלא צריך לדבר וזה ידוע לכולם.

יש לי בידי שיעור של מרן שליט"א בנושא התספורת לבחורים בישיבה באריכות (חצי שעה), מרן ינק מכל גדולי הדור הקודם, הן הספרדים הן הליטאים, ויש לו המון ידע בהשקפה,
תוכל לשלוח לי את ההקלטה?

חשבתי שתבין.... בסה"כ אני כותב בפורום באופן כללי, כדי שגם מי שלא מכיר מוזמן להכיר, ויש הרבה שלא מכירים
הרב ישראל מכיר, אבל בשביל כולם אני כותב, אז לא צריך להשתיק ולכתוב שלא צריך לדבר וזה ידוע לכולם.
על זה בדיוק כתבתי לך בלשון ציניות שלאן הלכת, לא צריך לשתוק, אלא לדבר באופן כללי.

העצה היעוצה לכב' שליט"א, שיגש למרן הראש"ל שליט"א אחר תפלת שחרית (או מנחה וערבית (כשנמצא)) וישאל שאלות בהלכה וידבר בענייני לימוד, מרן שליט"א חביב מאוד לכל, ומקבל כל האדם בסבר פנים יפות. ולאט לאט, בפרט אם כבודו ידבר לענין, בעזה"י גם יצליח להתקרב אליו,
הדבר אפשרי, והוא בידך!!!
בהצלחה...
אגב אין קשר לזהות שלך....
תודה לכם ולהרב עיני ישראל על המענה המועילה. ובעזהשי"ת נזכה כולנו להתקרב לגדולי הדור

ודרך אגב אני הגשתי פעם במוצ"ש למרן הראשל"צ הרב (עם השטריימל שלי) והרגשתי (כמו"כ הבנתי כמה פעמים משיעוריו) שהרב מעריך כשהאשכנזים מכירים בגדלות גדולי הספרד, וכמו"כ להיפך מאוד מפריע לו כשאינם מכירים בהם. ברוך השם שאני זכיתי. למדתי בישיבה עם כמה בחורים ספרדים, והסתכלתי ביביע אומר שהיתה מונח על השולחן, ופשוט נדהמתי! ואז קבעתי לעצמי ללמוד בכל שבת בלילה תשובה ביבי"א (כמדומני שזה היה חלק ג', מדבר שם בתשובה אחת על רקידה ולמחוא כפיים בשבת, ועוד הרבה עניינים). כשהגעתי לארה"ק התחלתי ללכת או לשמוע בלווין כל שבוע (כמעט) לשיעורו של הראש"לצ.

ודרך אגב אני הגשתי פעם במוצ"ש למרן הראשל"צ הרב (עם השטריימל שלי) והרגשתי (כמו"כ הבנתי כמה פעמים משיעוריו) שהרב מעריך כשהאשכנזים מכירים בגדלות גדולי הספרד, וכמו"כ להיפך מאוד מפריע לו כשאינם מכירים בהם. ברוך השם שאני זכיתי. למדתי בישיבה עם כמה בחורים ספרדים, והסתכלתי ביביע אומר שהיתה מונח על השולחן, ופשוט נדהמתי! ואז קבעתי לעצמי ללמוד בכל שבת בלילה תשובה ביבי"א (כמדומני שזה היה חלק ג', מדבר שם בתשובה אחת על רקידה ולמחוא כפיים בשבת, ועוד הרבה עניינים). כשהגעתי לארה"ק התחלתי ללכת או לשמוע בלווין כל שבוע (כמעט) לשיעורו של הראש"לצ.
אשריך!
ירבו כמותך בישראל.

לידיעת הכלל: כעת נפתחה קבלת קהל בלשכה של מרן שליט"א בלי לקבוע תור. בימי ראשון ושלישי. ביום ראשון לאחר הבית דין, בערך בשעה שתים עשרה עד 3-4 בצהריים, וביום שלישי בערך החל מעשר בבוקר עד 3-4.

לידיעת הכלל: כעת נפתחה קבלת קהל בלשכה של מרן שליט"א בלי לקבוע תור. בימי ראשון ושלישי. ביום ראשון לאחר הבית דין, בערך בשעה שתים עשרה עד 3-4 בצהריים, וביום שלישי בערך החל מעשר בבוקר עד 3-4.
הזמנים בטח לחוצים וזריזים לא?

זה בזכות השרשור הנוכחי?

ומה בימים שאינו בארץ וכדו'? מן הסתם צריך להיות איזה מענה טלפוני / קולי שהשבוע הרב יקבל קהל

זה בזכות השרשור הנוכחי?
לא. מאז שהרב יותר לא מקבל בבית אחרי התפלות, החל מהחודשיים האחרונים, אמרו לו שהציבור צריך להתייעץ ולשאול שאלות וכו', ואי אפשר להשיב פניהם ריקם, אז פתחו את האפשרות הנ"ל. רק לא הספקתי להגיב כאן.

חזור
חלק עליון