• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

מחר דיון בבית המשפט בעניין תביעה שהוגשה נגד ידידנו היקר מרא דאתרא הדין הרב @מורשת מרן שליט"א הציבור הקדוש נקרא להתפלל להצלחתו במערכה בס"ד.

@abc123
@Gavriel Ohana
@פשוט
@יי"ש
@חכם
תזכו למצוות!!
זכות מרן תעמוד לכם לשפע ברכה והצלחה, בנים ובני בנים עוסקים בתורה ובמצוות שיאירו את העולם בתורתם, בריאות איתנה, נחת ושלווה וכל טוב.
ב״ה מתקדמים לעבר היעד.
תודה לכולם על הכל.

תרמתי עד כמה שידי יד כהה מגעת.
הלוואי שהראשל"צ שליט"א נשיא המכון יעתיר על התורמים בשעת עלייתו לתורה ב'אור חביב'.
שיהיה שם שמים מתקדש על ידכם מעשי ידיכם להתפאר.
אני עדין המום מעצם האירוע... ועל זה אמר הכתוב עבדים משלו בנו...

לעצמי זה המחיש כמה משפט הערכאות רע ועקום, הלא כל מי שקורא את כתב התביעה ושאר הדו"ד מגיע למסקנה כי "דין התביעה להדחות", ולפתע צץ לו חיוב בסכום מוזר על הנתבע, למה? כי השופטת ככה החליטה כי בבוקר כעסה על הבת שלה... או שהחלב בקפה היה מקולקל... עצוב...
"השיבה שופטינו כבראשונה"!

אני גם בעד להתפלל עליו שיזכה במשפט ולא יצטרך לשלם אפילו שקל. אבל מכאן ועד להתפלל שהתובעים יוכחדו ויושמדו? אולי כל כוונתם לשמור על זכויותיהם הממוניות ולהוציא כספים, אך אינם רשעים ארורים.
האם מותר להתפלל על יהודים שימותו וייענשו, רק בגלל סיבה כזו? מי שמתפלל כך, ראוי לתואר "פרענק". ממי למדתם את ההתנהגות הזאת? זאת רמה נמוכה מאוד, וגם אם ראיתם רבנים גדולים שמתנהגים כך, אל לכם ללמוד מהם. זו רמה נמוכה וזה מראה על נפש שפלה ומידות לא מתוקנות.

מי שמתפלל כך, ראוי לתואר "פרענק". ממי למדתם את ההתנהגות הזאת? זאת רמה נמוכה מאוד,
אתה יודע בכלל מה בכל פירוש המילה "פרענק"??

וגם אם ראיתם רבנים גדולים שמתנהגים כך, אל לכם ללמוד מהם. זו רמה נמוכה וזה מראה על נפש שפלה ומידות לא מתוקנות.
הס מלדבר על רבנים ולחלק להם ציונים

אבהיר כוונתי. כשכתבתי "מידות לא מתוקנות ונפש שפלה", התכוונתי לטיפשים שמחקים את הרבנים, ולא לרבנים.
את הרבנים יש לדון לכף זכות, שכבוד התורה בוער בהם, שכוונתם לשם שמים וכו'.
אבל מי שמחקה אותם, זוהי טיפשות גדולה, ואצלו זה אכן מראה על מידות רעות, טיפשות, ונפש שפלה.

אני גם בעד להתפלל עליו שיזכה במשפט ולא יצטרך לשלם אפילו שקל. אבל מכאן ועד להתפלל שהתובעים יוכחדו ויושמדו? אולי כל כוונתם לשמור על זכויותיהם הממוניות ולהוציא כספים, אך אינם רשעים ארורים.
האם מותר להתפלל על יהודים שימותו וייענשו, רק בגלל סיבה כזו? מי שמתפלל כך, ראוי לתואר "פרענק". ממי למדתם את ההתנהגות הזאת? זאת רמה נמוכה מאוד, וגם אם ראיתם רבנים גדולים שמתנהגים כך, אל לכם ללמוד מהם. זו רמה נמוכה וזה מראה על נפש שפלה ומידות לא מתוקנות.
תסלח לי מוכיח נחמד ויקר
אני עברתי 5 עמודים אחורה ולא ראיתי אף אחד שכותב את מה שאתה מצטט נגד התובעת הנכבדה שממש אין לה בכלל תאוות הממון
וגם מה שכתבו נגד השופטים זה בצדק
אני מתחיל לחשוב שאם אתה מצטט דברים שלא נכתבו, ואתה מסביר לנו מאיפה מגיעים ביטוים כאלה, אז אתה מכיר את עצמך מצוין
ושתדע שזה תכונה טובה להיות עם מודעות עצמית גבוהה

אז הבעיה לא במודעות עצמית גבוהה אלא בחוסר הבנת הנקרא
הרב @אושרי רביב שם בכלל לא דיבר על ענין המשפט הזה, אלא בקמים נגד ה' ונגד משיחו בכנסת וכיו"ב באופן כללי
וה' יאריך ימיו הוא כאן יוכל לומר למה היתה כוונתו
ואגב כתבתי שחזרתי רק 5 עמ' אחורה עד עמ' 2, שמשם ואילך נודע על מה התביעה ומשם באמת אין שום דברים חריגים נגד התובעת

חבל שלא התחלת לקרוא מהתחלה. הכל מלא איחולים על מי שקמים נגד מרן ונגד מפעליו, כאשר ברור כשמש שהכוונה לתובעים במשפט הזה.
אני הבנתי שמדובר על תביעה ממונית על הפרת זכויות יוצרים, ואין כאן משהו נגד מרן וכדו'.
במקום לאחל רע לעם ישראל ולמי שאינו מאנ"ש, תתרגלו רק לאחל טוב.

תדע גם כלל: אלו שבתקופת הבחירות אומרים לך: "אל תצביע לפלוני כי הוא פסול", סימן שהוא עצמו פסול. כי כל הפוסל במומו פוסל. וגם אם הוא רב גדול, אין ללמוד מדרכו זו. אדרבה, מרן זצ"ל פסק ביביע אומר, שהמבזה ת"ח בגלל פוליטיקה, נחשב אפיקורוס.
תגיד למה כן כדאי לבחור בך, ואל תגיד למה לא לבחור באחרים.

נערך לאחרונה על ידי מנחה:
חזור
חלק עליון