• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com

מכתב תגובה ומחאה בענין מכתב שהופץ ברשות הרבים ע"י הר' יקותיאל אוהב ציון

מה יש בסרטון הראשון? נטפרי אמרו לי:
הוידאו הזה כבר נבדק בעבר,
ומופיע אצלינו במערכת שבסרטון יש תכנים שלא מתאימים לכללים של נטפרי (מחלוקת) לכן הוא נחסם.
השני עובד לך? הראשון הוא התחלת דבריו.
הוא מתייחס לפסקיו של הרב אופיר מלכא. עדיין לא שמעתי.

התלבטתי רבות האם להעלות את זה לפורום, אבל מכיון שזה מרן שליט"א, וגם ביקש להפיץ זאת. אני מעלה:
הועלה בקובץ zip שני הקטעים לצפייה ולשמיעה. (בקטע לצפייה חיברתי את שני הסרטונים לסרטון אחד...)

קבצים מצורפים

• לשמיעה - מרן הראש''ל על הרב אופיר מלכא.zip
    2.3 MB · צפיות: 31
  • לצפייה - מרן הראש''ל על הרב אופיר מלכא.zip
    53.9 MB · צפיות: 41
נערך לאחרונה:
התלבטתי רבות האם להעלות את זה לפורום, אבל מכיון שזה מרן שליט"א, וגם ביקש להפיץ זאת. אני מעלה:
לענ''ד תפתח נושא חדש ותעלה את זה ללא מורא ופחד
זה לא משהו שאיזה אחד כמוני כותב שאפשר להתווכח
זה דעת התורה הצרופה

ויפתח את פי האתון...
האתון של בלעם דיברה רק 3 פעמים
וזה האתון מדבר כל כך הרבה...
הפעם באמת אין לי עליו שום לימוד זכות, הוא כותב בחוצפה טיפשות ויהירות, וכל הרואה יצחק לו
ואני מבקש לא למחוק את המכתב הזה, כיון שאני יכול להעיד מכלי ראשון על מרן חכם בן ציון ממה שזכיתי לשבת לפניו קרוב ל15 שנה
וזה הכותב השוטה בשנאתו את מרן רבינו יצחק ממציא עליו דברים שלא היו ולא נבראו עפרא לפומיה

קבצים מצורפים

• ניצוצין על אור העולם הגרבצ אבא שאול מהדורא מושלמת תשפב.pdf
    150 KB · צפיות: 89
ויפתח את פי האתון...
הפעם באמת אין לי עליו שום לימוד זכות, הוא כותב בחוצפה טיפשות ויהירות, וכל הרואה יצחק לו
ואני מבקש לא למחוק את המכתב הזה, כיון שאני יכול להעיד מכלי ראשון על מרן חכם בן ציון ממה שזכיתי לשבת לפניו קרוב ל15 שנה
וזה הכותב השוטה בשנאתו את מרן רבינו יצחק ממציא עליו דברים שלא היו ולא נבראו עפרא לפומיה
מעניין אם גם ביום הפטירה של הרב עובדיה הוא יכתוב "ניצוצין" על מרן זצ"ל...

ויפתח את פי האתון...
כבר אמר לו חכ"א לכותב הנ"ל, שהלוואי ויקיים בעצמו מעט מן המעט מהמוסר שמטיף במאמריו.
מעניין אם גם ביום הפטירה של הרב עובדיה הוא יכתוב "ניצוצין" על מרן זצ"ל...
כותב גם כותב.

אודות מה שכתב הכותב במכתב המצורף לעיל באות י בענין אמירת הריני מוחל וסולח. ואכמ"ל.
אצרף מה שכתבתי בזה מכבר, ובו הוכחתי בס"ד כדעת מרן הראש"ל פאר הדור שליט"א.

קבצים מצורפים

• הריני מוחל מנוקד.pdf
    55.1 KB · צפיות: 37
בענין אמירת הריני מוחל וסולח
למען הסר לזות מהפסק הנ"ל אצרף את הנכתב בקובץ 'תפארת ציון' על אמיתות פסק זה ומקורו ממעשה שעשה חכם בן ציון בעצמו [שהיום יום אשכבתיה, יהו שפתותיו דובבות בקבר].
1658129874538.png

ומה למד מהנהגה זו חכם יהודה צדקה
1658129992925.png

למען הסר לזות מהפסק הנ"ל אצרף את הנכתב בקובץ 'תפארת ציון' על אמיתות פסק זה ומקורו ממעשה שעשה חכם בן ציון בעצמו [שהיום יום אשכבתיה, יהו שפתותיו דובבות בקבר].
ייש"כ להרב עליונים למעלה, חלילה לא באנו לערער על אמתיתות הפסק, כי אם באנו לעורר שמדברי הפוסקים משמע כמו מרן הראש"ל שליט"א. ואדרבה אם יש עמכם להשיב כדרכה ש"ת. אנחנו כאן.
היו ברוכים....

דוגמא מוחשית לשיגעון גדלות
בא לי לבכות כשאני קורא את המכתב המחוצף הנ"ל! אני חושב מכבוד הרב @מורשת מרן שיש למחוק את השרשורים הרי זה נגד התקנון ואין לדון בדבריו כאילו הוא מאן דאמר. בטבריה כבר זרקו אותו ובוחלים ממנו רק פשוטי העם אנשי קרנות רחוב ועוד כמה אברכים מסכנים נגררים אחריו.......

זה לא שגעון גדלות זה טמטום שכבר נודף ממנו ועושה הכל (גם בזלזול במי שלימדו תורה ועשהו כלי קיבול) כדי ליקר את רבו (כאילו הוא צריך את זה... עוד לפני שיקותיאל נולד - הגה"צ הרב דב קוק נר"ו היה מראשי החבורה ולמד בכולל עמנו האברכים בבקיאות ושקדנות יוצאת דופן ואין לשבח את המשובח ועומד!!)

כבודו טוען שהוא מכיר אותו אז איך ממשיך להביא ממנו?? יש לנתק עמו כל קשר!
מבין ריסי עיניו ניכר הזלזול בהראש"ל. איזה אהבה קדומה?? בלי להתבייש כותב לו שימשיך בכל הכח עם האמת!!!! עד הסוף!
טיפש!

ראיתי גם שמצטט את כב' באחד ממכתביו על כולל אור החיים בירושלים ועוד... כדאי לך לרדת ממנו כי הוא בחלקלקות לשונו צד טרף בפיו ולא ירחק היום וסופו שירד לטמיון ובתהומות הנשיה ישתקע כרעו אמנון יצחק וזה דרכם כסל למו שקודם מאדירים את שמם ואח"כ מתחילים לזלזל כדי שיעריכו אותם....

ואגב, אין כזה ב"ד טובה ראיתה זו המצאה שלו ומינוי עצמו לאב"ד............. ה' ירחם עלינו!

והלוואי היה כהרב אופיר מלכה שליט"א שמכבד את מרן ולא מזלזל בו שזה בסיס ליהדותינו ועיקרי הד"ת. ואם כנגדו יצא רבנו הראש"ל בחרב וחנית עאכו"כ באדם חלול כזה.. או שבעצם אין טעם בזה....

נערך לאחרונה:
חזור
חלק עליון