• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

סרטון מדהים, רשב"י רוקד במדורה שהדליק מו"ר הינוקא!!!!

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
עיינו בסרטון בשניה 32 אני חושב שרואים בבירור שזו הקרנה כי היא יורדת על האנשים. ומ''מ מי אמר שעשו כאן תרמית כי לא נראה שהאנשים שם כ''כ מתפעלים, וכנראה משום שראו שזו הקרנה.

תשימו לב שרואים משהו גבוה במיוחד עם פנים עמומות בתוך הקהל ממש צמוד למדורה שרוקד, וכולו עם בגדים לבנים!!! זה מה שהתכוונתי שא"א לעשות בפוטושופ, לא התכוונתי לדמות שקופצת שנמצאת מעל המדורה. פלא פלאים!!! ואת זה א"א להכחיש בכלל!!!
תשימו לב!
על זה שאלו את הינוקא והוא חייך ושתק!!!!, אגב כבר היו דברים מעולם שרשב"י רקד אפי' אם אנשים שנראים פשוטים כמו עם רבי אליעזר אזכרי בעל החרדים זצ"ל שהאר"י ז"ל רקד איתו ושאלו אותו למה רקד עם אדם פשוט וענה: שרשב"י רוקד כאן איתו, אני לא ירקוד עימו!!!

ביאור 2022-05-26 123313.jpg

לא נראה כך

לא סתרתי את.
רק אני אומר שאם זה המערכת סביבו, אז צריך לחשוב פעמיים על כל דבר שלא נשמע מפיו.
(ואדם גדול באמת, דואג שלא יהיו משוגעים סביבו. עי' בהספדו של השרידי אש על רבי אליהו חיים מייזל, שנדפס בס' "לפרקים", דברים כדרבנות בענין זה)
אני מוחה בך איך שאתה מדבר בעזות מצח נגד קוה"ק הינוקא, שאינך מגיע לקרסוליו, ואתה כותב עוד את זה בסוגריים קטנות כאילו שלא רואים את זה, עוד בשמים יראו לך בגדול מה כתבת על הינוקא, שאם הוא אדם גדול באמת הוא היה דואג.... זה מעשה עמלק (גי' ספק) כל הזמן מכניס ספיקות בתלמידי חכמים, קודם כל תבדוק את עצמך אם אתה גדול באמת לכתוב על הינוקא.... שבאמת לא הגעת לעפרו!!!

תשימו לב שרואים משהו גבוה במיוחד עם פנים עמומות בתוך הקהל ממש צמוד למדורה שרוקד, וכולו עם בגדים לבנים!!! זה מה שהתכוונתי שא"א לעשות בפוטושופ, לא התכוונתי לדמות שקופצת שנמצאת מעל המדורה. פלא פלאים!!! ואת זה א"א להכחיש בכלל!!!
ובגלל שזה רשב״י בפנ״ע הצלם מאד התרגש וכיוון את המצלמה כלפי מעלה?
אם היה שם התגלות בלי ספק אנשים היו הולכים מול המצלמה (בוידאו המפורסם בתחילת האשכול) בצורה כזו אדישה?

שאלה יותר חשובה:
אם רשב״י היה מתגלה במקום כלשהו בארץ והיו מצלמים אותו, לא היה נופל פחד אלוקים גדול על כל הצופה בסרטון?
ואל תענה לי שאנחנו טמאי מתים ולכן לא מתלהבים מהקדושה. כמו שהשפחה על הים ראתה מה שיחזקאל בן בוזי לא ראה ועדיין נשארה שפכה וכו׳.

ומה שכתבת על ״פנים עמומות״ אין זה כי אם מאיכות הוידאו הירודה.

נערך לאחרונה:

קבצים מצורפים

• הרב שמעון גבאי במדורת ל''ג בעומר.pdf
    1.8 MB · צפיות: 52
ובגלל שזה רשב״י בפנ״ע הצלם מאד התרגש וכיוון את המצלמה כלפי מעלה?
אם היה שם התגלות בלי ספק אנשים היו הולכים מול המצלמה (בוידאו המפורסם בתחילת האשכול) בצורה כזו אדישה?

שאלה יותר חשובה:
אם רשב״י היה מתגלה במקום כלשהו בארץ והיו מצלמים אותו, לא היה נופל פחד אלוקים גדול על כל הצופה בסרטון?
ואל תענה לי שאנחנו טמאי מתים ולכן לא מתלהבים מהקדושה. כמו שהשפחה על הים ראתה מה שיחזקאל בן בוזי לא ראה ועדיין נשארה שפכה וכו׳.
נראה לי שאתה לא מכיר את המושג הזה, שבמצלמה לפעמים והרבה פעמים קולטים דברים רוחניים, מה שעין לא יכולה לקלוט...
אני יכול להביא כמויות של סרטונים כאלה... שרואים דמויות רוחניות מה שהעין לא יכולה לראות...
אני יתן לך דוגמא שפורסמה באתר חדשות JDN (שהאמת אני חושב שזה לא רוח רפאים כי אין מושג כזה בחז"ל זה סוג של מזיק רוחני, ורואים בסרטון שאף אחד לא שם לב שיש מזיק, אפי' גוים מאמינים בזה...)

מערכת JDN

כן, זה אמיתי: ראש העיר פרסם סרטון של "רוח רפאים" תוקף • צפו

אם אתם במקרה בקולומביה, אל תתקרבו למבנה עיריית ארמניה • ראש העיר פרסם סרטון מפחיד ממצלמות האבטחה תוך שהוא טוען כי מדובר בתיעוד של רוח רפאים בקריאה לאזרחים לא להגיע לעירייה למרות שהצהיר כי הכל בשליטה • תיעוד

‏‏לכידה-144.png
הנה הסרטון להורדה:

מזיק תוקף בקולומביה 👇 👇 👇 👇

אם זה לא היה מצחיק זה היה קריפי: חוזה מנואל ריוס מוראלס, ראש עיריית ארמניה שבקולומביה קורא לתושבי עירו לא להגיע לבניין העירייה. לתשומת ליבכם, אם חשבתם לבוא לחפש שם יהודים לזכות אותם בתקיעת שופר בראש השנה הקרוב.
הסיבה? לפי הסרטון ממצלמות האבטחה, "רוח רפאים" תקף את אחד המאבטחים במקום. עם תיעוד אנחנו לא מתווכחים, וכאשר רואים הבזק אור ומאבטח נופל, אין כמובן שום הסבר רציונלי מלבד להאמין לראש העיר המבוהל, שניסה לשדר קור רוח ולהבטיח לתושבים כי "הכל בשליטה".
רק אנחנו לא מבינים איך הוא מתכוון לשלוט על רוח רפאים? אימא'לה.

התמונה מובאת בספר הולך תמים עמ' 357, מצורף. וע"ש מה שכתבו בזה.
יש"כ שהעלת את זה, כן לזה התכוונתי... אני מעלה בתמונה לטובת כלל הפורום:
מדהים צורת אריה בתוך המדורה של הדלקת רבי שמעון גבאי זצוק"ל

ביאור 2022-05-26 142751.jpg

אני מעלה כאן עוד משהו בנושא של הילה רוחנית שיש על האדם שמניח תפילין או שעושה מצוות, שקולטים את זה רק בצורת צילום מיוחדת!!!
מה שבעין האדם א"א לראות כלל, עוד הוכחה שיש דברים רוחניים שבמצלמה אפשר לקלוט אותם. יש עוד אין ספור דוגמאות, והדברים מפורסמים!!!

קבצים מצורפים

• tfilinhilot.pdf
    427.3 KB · צפיות: 18
חשבתי לעצמי שהרי המקובלים הגדולים לא עושים מדורה [ככל הידוע לי] ואם יש לר' שמעון כ"כ קורת רוח מכך לא היה משתמט מעיניהם וודאי שאם היתה מסורת לכך כמו בישיבת בית אל וכדו' ובספרים היה כתוב שנהגו להדליק אש גדולה לכבוד התנא לא היו נמנעים מלכתוב ולעשות כן עד ימינו (מי שיודע מקורות למדורה דוקא, שיתן מראה מקום) ובטח היינו רואים את ר' שמעון שם אם רואים אצל הינוקא.

ועוד גם מראה האריה אצל הרב גבאי. מה קשור? יש מלא תמונות שאפשר כרוח הדמיון הטובה לראות דמויות ומראות שונים.

כמו שידוע שביד הרבי מחב"ד יש דמות של תינוק ופי' שזה סימן שלא חטא מימיו..
וה' הוא היודע ולו הפתרונים.
וחלילה אין לראות בדברי כזלזול במי מהחכמים שהוזכרו

נראה לי שאתה לא מכיר את המושג הזה, שבמצלמה לפעמים והרבה פעמים קולטים דברים רוחניים, מה שעין לא יכולה לקלוט...
אבל לפני שניה טענת שזה לא ה״הקרנה״ אלא האדם שעומד שם בצד ורוקד. ולא ניכר שאף אחד לא שם לב לאדם הרוקד.

התחלת את הנושא עם ה״דמות שרוקדת ליד האש״, המשכת ל״לא, זה בכלל הדמות שרוקדת שם עם הפרצוף המעומעם״, ועכשיו אתה טוען שרק מי שצילם יכול לראות זאת. בבקשה תהיה עקבי.

מה שאתה מביא ממזיקים, זה לא דבר חדש. אבל זה לא קשור לכאן, כשנראה בוידאו שכולם מצלמים את אותו דבר, משמע שכולם רואים את זה גם ללא צורך המצלמה.

ואם הייתי מבטא את דעתי בצורה יותר טובה, הייתי אומר שכשבעזר ה׳ יתברך ייבנה בית מקדשנו ותפארתנו ויירד אש מהשמים, לא יהיה אפשרי לצלם את האש מרוב גודל קדושתו ואי יכולת המצלמה לתפוס את הקדושה באמצעים זרים. כך נלענ״ד לפחות.

נערך לאחרונה:
אני מוחה בך איך שאתה מדבר בעזות מצח נגד קוה"ק הינוקא, שאינך מגיע לקרסוליו, ואתה כותב עוד את זה בסוגריים קטנות כאילו שלא רואים את זה, עוד בשמים יראו לך בגדול מה כתבת על הינוקא, שאם הוא אדם גדול באמת הוא היה דואג.... זה מעשה עמלק (גי' ספק) כל הזמן מכניס ספיקות בתלמידי חכמים, קודם כל תבדוק את עצמך אם אתה גדול באמת לכתוב על הינוקא.... שבאמת לא הגעת לעפרו!!!
אתה מוזמן להמשיך לאיים ולהיתמם.
בנתיים לא נראה שהצלחת לשכנע אף אחד בענין, כולל @אבישי לוי שחושש מאוד לכבודו של הינוקא.
אני טוען שאתה זה שמבזה את הינוקא. לספר סיפורי בדים על אדם גדול ככל שיהיה אינו כבודו אלא בזיונו!!!

כבר אמר החפץ חיים "תמים תהיה עם ה' אלוקיך", ורק איתו. עם בנ"T אסור להיות תמימים.
והרב שך אמר שהעבירה הכי גדולה זה להיות טיפש.
ומרן הראש"ל שליט"א רגיל לומר שהספרדים צריכים להפסיק להיות תמימים.

אתה מוזמן להמשיך לאיים ולהיתמם.
בנתיים לא נראה שהצלחת לשכנע אף אחד בענין, כולל @אבישי לוי שחושש מאוד לכבודו של הינוקא.
אני טוען שאתה זה שמבזה את הינוקא. לספר סיפורי בדים על אדם גדול ככל שיהיה אינו כבודו אלא בזיונו!!!

כבר אמר החפץ חיים "תמים תהיה עם ה' אלוקיך", ורק איתו. עם בנ"T אסור להיות תמימים.
והרב שך אמר שהעבירה הכי גדולה זה להיות טיפש.
ומרן הראש"ל שליט"א רגיל לומר שהספרדים צריכים להפסיק להיות תמימים.
אתה מיתמם וזה שמך @איש תם, אני מדבר איתך על מה שכתבת לפקפק בו אם הוא גדול באמת???? שזה אסור בשום אופן לעשות, אחר שכל גדולי ישראל יודעים ומכירים אותו והכריזו עליו שהוא גברא רבה!!! אתה מפקפק בכל גדולי ישראל כמו מרן הגר"ש בעדני ועוד.... שאמרו עליו שהוא ת"ח, וכל המשפטים הלאה שהבאת מהח"ח והרב שך והראש"ל אינם קשורים כלל וכללל......
והוי זהיר בגלחתן, אתה עכשיו מחפש צומי מ@אבישי לוי, תזכור שיש למעלה מי שרושם את מה שאתה כותה כאן, ואתה מיתמם ומתעלם מכל גדולי ישראל שאוחזים ממנו עולמות, ורק על פי השכל הגדוש שלך אתה חושב שהרב יצחק והרב מוצפי מזלזלים בו, בעוד שהאמת היא שכל בר דעת מבין שאין שום גדול אמיתי שיודע את את האמת והספיק להכיר אותו שלא אוחז ממנו עולמות!!!!

אתה מיתמם וזה שמך @איש תם, אני מדבר איתך על מה שכתבת לפקפק בו אם הוא גדול באמת???? שזה אסור בשום אופן לעשות, אחר שכל גדולי ישראל יודעים ומכירים אותו והכריזו עליו שהוא גברא רבה!!! אתה מפקפק בכל גדולי ישראל כמו מרן הגר"ש בעדני ועוד.... שאמרו עליו שהוא ת"ח, וכל המשפטים הלאה שהבאת מהח"ח והרב שך והראש"ל אינם קשורים כלל וכללל......
והוי זהיר בגלחתן, אתה עכשיו מחפש צומי מ@אבישי לוי, תזכור שיש למעלה מי שרושם את מה שאתה כותה כאן, ואתה מיתמם ומתעלם מכל גדולי ישראל שאוחזים ממנו עולמות, ורק על פי השכל הגדוש שלך אתה חושב שהרב יצחק והרב מוצפי מזלזלים בו, בעוד שהאמת היא שכל בר דעת מבין שאין שום גדול אמיתי שיודע את את האמת והספיק להכיר אותו שלא אוחז ממנו עולמות!!!!
האם בשביל לכבד את הינוקא, גם על הצד שהוא גדול ה' ומשיח ה' וכו' וכו', מותר לשקר?!
מי זה כל גדולי ישראל, יש כמה מגדולי ישראל. אבל ממש לא "כל" גדול"י. ממועצת חכמי התורה רק הרב בעדני.
ממועצות גדולי התורה אין אפי' אחד.
הגרב"צ מצפי ושאר חכמי ישראל, אינם כלולים ברשימת גדול"י?!

אבל לפני שניה טענת שזה לא ה״הקרנה״ אלא האדם שעומד שם בצד ורוקד. ולא ניכר שאף אחד לא שם לב לאדם הרוקד.

התחלת את הנושא עם ה״דמות שרוקדת ליד האש״, המשכת ל״לא, זה בכלל הדמות שרוקדת שם עם הפרצוף המעומעם״, ועכשיו אתה טוען שרק מי שצילם יכול לראות זאת. בבקשה תהיה עקבי.

מה שאתה מביא ממזיקים, זה לא דבר חדש. אבל זה לא קשור לכאן, כשנראה בוידאו שכולם מצלמים את אותו דבר, משמע שכולם רואים את זה גם ללא צורך המצלמה.

ואם הייתי מבטא את דעתי בצורה יותר טובה, הייתי אומר שכשבעזר ה׳ יתברך ייבנה בית מקדשנו ותפארתנו ויירד אש מהשמים, לא יהיה אפשרי לצלם את האש מרוב גודל קדושתו ואי יכולת המצלמה לתפוס את הקדושה באמצעים זרים. כך נלענ״ד לפחות.
אין לי מושג איזה סתירה מצאתי בי, אני התכוונתי לזה מתחילה ועד סוף... אני פשוט שמתי לב שבפורום כאן הסתכלו על הדמות שנמצאת ליד העשן... ובאמת לא התכוונתי לזה, זה לא ראיה כ"כ רק הדמות שנמצאת ליד המדורה, שזה באמת נראה דמות רוחנית ולא בן אדם!!! אני יכול להביא לך עוד אין ספור דוגמאות שראיתי שבמצלמה קולטים דברים רוחניים, מה שהעין לא יכולה לראות תסתכל לפני כן הבאתי את המושג של ההילה!!!

האם בשביל לכבד את הינוקא, גם על הצד שהוא גדול ה' ומשיח ה' וכו' וכו', מותר לשקר?!
מי זה כל גדולי ישראל, יש כמה מגדולי ישראל. אבל ממש לא "כל" גדול"י. ממועצת חכמי התורה רק הרב בעדני.
ממועצות גדולי התורה אין אפי' אחד.
הגרב"צ מצפי ושאר חכמי ישראל, אינם כלולים ברשימת גדול"י?!
רואים שלא ראית את הסרטון שהובא למעלה מה גדולי ישראל אומרים עליו...
הרב של קרית ספר (ליטאי, שכחתי שמו) אומר בסרטון: שיש לו נשמה שיורדת אחת לאלף שנה, זה לא נשמה מהדור שלנו, זה נשמה מהדורות הקודמים, אני לא שיקרתי, וכל מי שקצת עשה בדיקה יודע הרבה מגדולי ישראל אוחזים ממנו עולמות גם ספרדים וגם ליטאים... וגם גדולי האדמורי"ם כמו האדדמו"ר מתולדות אהרן שדיבר איתו ביחידות שעה ארוכה בברית שהיה בתולדות אהרן... אז אין לנו בכלל מושג בבן אדם הזה... וגם אני כמעט בטוח שמי שיחקור אותו וידבר איתו בלימוד יראה שמדובר באדם גדול!!!!

וחוץ מזה גם בלי קשר הרב בעדני הוא לא אדם גדול וענק.... הוא ממועצת חכמי התורה... וכולם יודעים שהוא לא אוחז מכל איזה שבלול... וגם הוא הגיע אליו במיוחד לקבלת הקהל עלה את כל הקומות, עד הבית בשביל לדבר איתו קצת בלימוד, ואחרי זה שאל אותו: מה עם המשיח???? מה יבוא???? איך מקרבים אותו???? מה נראה לך שהרב בעדני משעממם לו???? הרב בעדני היה תלמיד של כל גדולי ישראל: הרב שך, הרב עזרא עטיה, הרב צדקה, הרב אבא שאול, הרב עובדיה.... וכולם יודעים שהוא ת"ח אמיתי!!!!!

אתה חושב שאני אוחז ממנו בגלל הסרטון של המדורה, אז ממש לא!!! אני הבאתי בהתחלה את זה לשאול את חברי הפורום מה הם סוברים??? יש כאן טענות, אבל בנתיים אין כאן משהו חותך שיכול לומר שזה לא דמות רוחנית!!!

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
חזור
חלק עליון