• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

סרטון של מרן זצ"ל לבחור ש"ס בבחירות העירוניות

אני תלמיד נאמן של מו"ר מרן זצ"ל וכל חיי בחרתי ש"ס
אז כת''ר יסביר מה פשר השאלה שלך בכותרת ???
למה בכלל לפתוח בדיון כזה
אף פעם לא יעלה על הדעת שלטאי מב''ב ישאל על הגר''ח קניבסקי מה דעתו על בחירות מקומיות ובפרט שכת''ר כתב לעייל :
אני ממש לא צעיר זכיתי להיות אצל מרן ביחודיות (חוץ מעוד הרבה פעמים שזכיתי לראותו ) כשהייתי בישיבה קטנה ואני היום אב לשלושה בן פורת יוסף
אז אני מתפלא עליך אתה נראה ממש בן גילי ואני זוכר את המכתבים בעיקר שמרן היה כותב לעירייה

למה בכלל לפתוח בדיון כזה
אף פעם לא יעלה על הדעת שלטאי מב''ב ישאל על הגר''ח קניבסקי מה דעתו על בחירות מקומיות ובפרט שכת''ר כתב לעייל :

אז אני מתפלא עליך אתה נראה ממש בן גילי ואני זוכר את המכתבים בעיקר שמרן היה כותב לעירייה

אצל הספרדים יש ענין לקרר

לשכוח דברים!

למה בכלל לפתוח בדיון כזה

אז אני לא זוכר ולא קרה שום דבר אם בקשתי לחדד את הענין ולא בשבילי אלא בשביל אחרים שאני שומע לפעמים שמקילים ראש בזה

אז אני לא זוכר ולא קרה שום דבר אם בקשתי לחדד את הענין ולא בשבילי אלא בשביל אחרים שאני שומע לפעמים שמקילים ראש בזה

קיבלנו מסירת המודעה
לרגע לא חשדתי בך שיש לך משהו נגד נגד שס
רק תורה היא וללמוד אני צריך

אצל הספרדים יש ענין לקרר

לשכוח דברים!
ההוא שהמנהלים מחקו לו הרבה הודעות....

חברה תרגעו מהר ודיי כבר לעשות דיון מכל שטות קטנה בסך הכל ביקשתי סרטון אם אין לאף אחד לא חייב להגיב מה זה ? על כל דבר יש לכם משהו להעיר זה ממש מעלה את הרמה של הפורום פשוט אין מילים מי שחושב שאם הוא יבזה ויפגע באנשים (כמו צא ממחננו וכדומה) רק בגלל שהם לא מתלמידי מרן שידע שהוא ממש לא תלמיד של מרן כי זה לא היתה דרכו

נושאים דומים בפורום

חזור
חלק עליון