• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

אוצר החכמה - לא הגיע הזמן להורדת המחיר?

כתבת שיש לך גם אוצר החכמה גם את השו"ת וגם את אוצרות התורה
תוכל להסביר יותר מפורט את ההבדלים ביניהם חוץ מהכמות
ומה ההמלצה שלך
אני ממש מתענין בזה כרגע וזה יכול נורא לעזור לי
תודה לך
ואם תוכל לתקשר איתי מהמייל אני עוד יותר יודה לך
a0548467787@gmail.com
תודה רבה
על רגל אחת:
פרוייקט השו"ת הכי מדוייק, והכי מתאים לכותבים שרוצים טקסטים, איתו אני משתמש בעיקר.
אוצה"ח משמש אצלי כגיבוי לספרים שאין אותם בפרוייקט השו"ת. ויש בו חיפוש פחות מדוייק באופן ניכר מאוד.
באוצרות התורה יש ספרים נדירים שאין באוצה"ח, (לי יש בו גם את חבילת זכרון אהרן הישנה), ספרים רבים סרוקים בו ברמה יותר גבוהה מאוצה"ח, ויש בו כרטסת של מפתח לשותי"ם לפי נושאים ולפי סדר השו"ע.

באוצרות התורה יש ספרים נדירים שאין באוצה"ח
לא נראה לי כ"כ משמעותי (בפרט לגירסאות החדשות של אוצה"ח, וגם חלק אפשר להשלים מהיברובוקס),
וחוץ מזה, לאידך גיסא באוצה"ח יש פי כמה וכמה יותר ספרים נדירים שאין באוצרות התורה. [וכמובן גם הרבה מאד ספרים של ראשונים במהדורות שונות כגון של מכון כנסת ועוד ועוד וכן של אחרונים וכד']. כמובן שהמחיר בהתאם.

לא נראה לי כ"כ משמעותי (בפרט לגירסאות החדשות של אוצה"ח, וגם חלק אפשר להשלים מהיברובוקס),
וחוץ מזה, לאידך גיסא באוצה"ח יש פי כמה וכמה יותר ספרים נדירים שאין באוצרות התורה. [וכמובן גם הרבה מאד ספרים של ראשונים במהדורות שונות כגון של מכון כנסת ועוד ועוד וכן של אחרונים וכד']. כמובן שהמחיר בהתאם.
לא כתבתי שמשמעותי.
אבל איכות הסריקה לפעמים מאוד משמעותית בספרים ישנים.
והכרטסת היא מעלה עצומה, שרק אם אוצה"ח יעשו כמו מפרשי האוצר על השו"ע הם יסגרו את הפער.

אבל איכות הסריקה לפעמים מאוד משמעותית בספרים ישנים.
אני חושב שאפשר להשלים את זה בספרים הנמצאים בהיברובוקס.
והכרטסת היא מעלה עצומה, שרק אם אוצה"ח יעשו כמו מפרשי האוצר על השו"ע הם יסגרו את הפער.
אכן. בעבר דיברתי עם אוצר הפוסקים [שהכרטיסיה של אוצר השו"ת שייכת להם] עבור אוצה"ח, ואמרו שיש להם איזה הסכם עם אוצרות התורה והוא יגמר מתי שהוא. אבדוק שוב מתי.

אני חושב שאפשר להשלים את זה בספרים הנמצאים בהיברובוקס.
אה"נ, כי היברובוקס בנויים על אוצרות התורה.

וכעת נתקלתי שוב באיכות סריקה גרועה שבאוצרות התורה באיכות מצויינת. והוא בס' פחד יצחק לאמפרונטי, ריש מערכת קאווי. ע"ש.

אה"נ, כי היברובוקס בנויים על אוצרות התורה.

וכעת נתקלתי שוב באיכות סריקה גרועה שבאוצרות התורה באיכות מצויינת. והוא בס' פחד יצחק לאמפרונטי, ריש מערכת קאווי. ע"ש.
כמה עולה לרכוש תכנת אוצרות התורה והאם אפשר להכניס את זה למחשב?
תודה רבה!

כמה עולה לרכוש תכנת אוצרות התורה והאם אפשר להכניס את זה למחשב?
תודה רבה!
נכנסתי לאתר שלהם ורשום שיש מבצע 70% הנחה.

נראה שהמחירים באתר הם כבר לאחר ההנחה:
אוצרות השו"ת + אוצרות התורה מהדורה בסיסית = 1940 ש"ח.
אוצרות השו"ת + אוצרות התורה מהדורה מורחבת = 2240 ש"ח.

אוצרות התורה מהדורה בסיסית בני תורה = 1600 ש"ח.
אוצרות התורה מהדורה מורחבת = 1940 ש"ח.

אוצרות השו"ת = 830 ש"ח.

הסברים ודוגמאות לתוכנה יש באתר שלהם:

נ.ב אין לי שום הכירות וידע כלשהו עם זה רק בדקתי באתר כי שאלת.

נערך לאחרונה:
אם יש מהפכה בדור, אשר חוסכת מאברכים קניית ספרים, הרי זה המקום. היכן תאכלס כמות כזאת של ספרים.
הם לא לוקחים את הכסף לבילויים, אלא רק מעלים את היצירה התורנית שלא קמה בדוגמתה. מפרשי האוצר. ידוע כי אברכים חוסכים הוצאת ספריהם, שזה עולה הרבה יותר ורק מוציאים במהדורה דיגיטלית.
יש כאן השקעה בכל רגע, לדוגמא מפרשי האוצר . והם ראויים לכל אגורה הניתנת להם.
ואגב אני משתמש ממהדורה 6. ומגיע לומר להם רק מילים טובות.

אם יש מהפכה בדור, אשר חוסכת מאברכים קניית ספרים, הרי זה המקום. היכן תאכלס כמות כזאת של ספרים.
הם לא לוקחים את הכסף לבילויים, אלא רק מעלים את היצירה התורנית שלא קמה בדוגמתה. מפרשי האוצר. ידוע כי אברכים חוסכים הוצאת ספריהם, שזה עולה הרבה יותר ורק מוציאים במהדורה דיגיטלית.
יש כאן השקעה בכל רגע, לדוגמא מפרשי האוצר . והם ראויים לכל אגורה הניתנת להם.
ואגב אני משתמש ממהדורה 6. ומגיע לומר להם רק מילים טובות.
מה הקשר מפרשי האוצר? זה עולה בפני עצמו כסף.

גם כאן זה הסתכלות צרת עין. בגלל רווח במקום אחד לקחו את הכסף והשקיעו בהפצת תורה ברמה מופלאה.
עצם זה שנכנסו עוד ספרים, כולל חבילת מרן שהיא יחסית יקרה, אבל לא עשיתי חשבון, והנה באחד הספרים העתידים לצאת, כבר זכיתי להשתמש בה.

גם כאן זה הסתכלות צרת עין. בגלל רווח במקום אחד לקחו את הכסף והשקיעו בהפצת תורה ברמה מופלאה.
עצם זה שנכנסו עוד ספרים, כולל חבילת מרן שהיא יחסית יקרה, אבל לא עשיתי חשבון, והנה באחד הספרים העתידים לצאת, כבר זכיתי להשתמש בה.
זה ההסתכלות שלך?! שאני צר עין. תתבייש

הגיע הזמן להסתכל על שורש העניין. דיברתי לא עליך, אלא על צורת ההסתכלות.
לי יש את כל החבילות. גם כאלה שלא חשבתי בתחילה שיועילו לי.
לא היתה חבילה שלא השתמשתי בה ובגדול.
זו צורה של ראייה רחבה, ושכרה בצידה.
אשמח שתידבק בראייה חיובית זו. ושנגיד תודה על הזכות לסייע בפרוייקט זה.

חזור
חלק עליון