• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

לא להתענות

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
לא הבנתי, אם הוא טוען שלא לחשוב שאנחנו יותר חכמים מגדולי ישראל, אז מה הוא טוען נגד גדולי ישראל?!

ולצערינו אין כמעט רבנים בעלי תשובה, שיודעים למחוק את העבר שלהם, ולא לצטט ולחקות כל מיני ציטוטים ודמויות מהעבר השחור שלהם!!!

אבל תמשיכו לשמוע. הוא אומר להתענות יום אחד ואת השאר לפדות בכסף.

שוטה מופלג....
באמת לא מובן מי נותן לו במה
אני מוחה בך, אע"פ שאינני מכירו כראוי, מ"מ מדרשותיו ניכר שהוא מלא וגדוש, אם דעותיו לא מקובלת עליך זה לא אומר כלום.
נ.ב דבר אחד מענין אותי, אם כותב התגובה החריפה הנ"ל יותר בקי ממנו ומחבר ספרים כמוהו, כי אם לאו הדברים לא בפרופורציה, ולהבדיל כמו סטודנט בכמיה שנה ראשונה שאומר שאנשטיין שוטה גדול בכמיה. ודו"ק.

אני מוחה בך, אע"פ שאינני מכירו כראוי, מ"מ מדרשותיו ניכר שהוא מלא וגדוש, אם דעותיו לא מקובלת עליך זה לא אומר כלום.
נ.ב דבר אחד מענין אותי, אם כותב התגובה החריפה הנ"ל יותר בקי ממנו ומחבר ספרים כמוהו, כי אם לאו הדברים לא בפרופורציה, ולהבדיל כמו סטודנט בכמיה שנה ראשונה שאומר שאנשטיין שוטה גדול בכמיה. ודו"ק.
הוא לא אמר שהוא לא יודע תורה.
הוא אמר שהוא לא מדבר בצורה ראויה!!!

הוא לא אמר שהוא לא יודע תורה.
הוא אמר שהוא לא מדבר בצורה ראויה!!!
אבל לת"ח כזה למרות שהביקורת נכונה
לא כותבים "שוטה"
זה בזיון ת"ח!
אף שאני מסכים בכל מילה עם הביקורת... אבל היא צריכה בפורפורציה
גם הביקורת צריכה להיות ממקום טהור ולא לערב נגיעות

כל ת"ח שאין בו דעת...
אתה תענש על כך בכל חומרת הדין
כל המבזה ת"ח אין רפואה למכתו
כדאי מאד שתחזור בך, תתגבר על הכבוד המדומה ותפרסם כאן שאתה חוזר בך
כאמור אני לא מנסה לחפות את הטענות על הרב מאיר אליהו, כי הם צודקות מאד, אבל צריכות להיאמר באופן הראוי והמתאים,
לא להשתולל על המקלדת
בפרט לא על ת"ח

לא הבנתי, אם הוא טוען שלא לחשוב שאנחנו יותר חכמים מגדולי ישראל, אז מה הוא טוען נגד גדולי ישראל?!

ולצערינו אין כמעט רבנים בעלי תשובה, שיודעים למחוק את העבר שלהם, ולא לצטט ולחקות כל מיני ציטוטים ודמויות מהעבר השחור שלהם!!!
לא יאמר לו זכור מעשיך הראשונים....

אתה תענש על כך בכל חומרת הדין
כל המבזה ת"ח אין רפואה למכתו
כדאי מאד שתחזור בך, תתגבר על הכבוד המדומה ותפרסם כאן שאתה חוזר בך
כאמור אני לא מנסה לחפות את הטענות על הרב מאיר אליהו, כי הם צודקות מאד, אבל צריכות להיאמר באופן הראוי והמתאים,
לא להשתולל על המקלדת
בפרט לא על ת"ח
לא השתוללתי, ולכן כתבתי 3 נקודות.
אבל אני בכלל לא דיברתי עליו, רק הסברתי לך שהטענה שלך אינה טענה, כי אם מישהו טוען שאין לו "דעת" מה לדבר ומה לא לדבר, אז מה אתה עונה לו שהוא ת"ח, הרי ע"ז נאמר כל ת"ח שאין בו דעת וכו'. ותול"מ.

לא הבנתי על מה כוונתך
כי אני שמעתי רק דקה או שתיים מהשיעור
וזה הספיק לי בשביל להבין את הסגנון\לי זה לא מתאים כלל
מי שנהנה ומתחזק שישמע.
זה בדיוק הבעיה, ששמעת רק דקה או שנים והינך מחוה דעתך על אדם שמוסר כל שבוע שעות ע"ג שעות של שיעורים, הבלולים בכמויות של דברים מהסגנון הזה, ובניהם דברים שהצינעה יפה להם.

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
חזור
חלק עליון