• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

סידור כונת הלב

ייש"כ גדול על הסידורים פשוט תענוג להתפלל מתוכם כל החג

רק הערה קטנה
בתפילת מנחה של ערב החג וחול המועד מופיע יעלה ויבא באותיות קטנות, וכן בתפילת ערבית של מוצאי החג וחול המועד
למה לא לכתוב באותיות גדולות, אבל מעט קטנות מהרגיל, כך יעזור לציבור לשים לב שיש יעלה ויבא
שהרי רק בתפילה אחת של ערב יום טוב ושל מוצאי החג השני לא אומרים, ואילו בכל חול המועד כן אומרים, כך שעדיף את רוב התפילות

ייש"כ גדול על הסידורים פשוט תענוג להתפלל מתוכם כל החג

רק הערה קטנה
בתפילת מנחה של ערב החג וחול המועד מופיע יעלה ויבא באותיות קטנות, וכן בתפילת ערבית של מוצאי החג וחול המועד
למה לא לכתוב באותיות גדולות, אבל מעט קטנות מהרגיל, כך יעזור לציבור לשים לב שיש יעלה ויבא
שהרי רק בתפילה אחת של ערב יום טוב ושל מוצאי החג השני לא אומרים, ואילו בכל חול המועד כן אומרים, כך שעדיף את רוב התפילות
יש"כ על ההערה.
בעז"ה אם תצא מהדורה חדשה של החגים לקראת ראש השנה, אני אסדר את זה.

סידור מעולה, אני נהנה ממנו רבות, רק מפריע לי המישברך לח"צ (לפחות בנוסח הנוכחי), ומדוע לא יבורכו גם 'העומדים האמיתיים על משמר ארצנו' הלא הם האברכים ובני הישיבות (וידועים דברי הרשל"צ...).
יש גם מהדורת בית כנסת [גודל 21 ס"מ] ששם לא מופיע נוסח זה

יישר כח
יש גם סידור הודיה בגודל הזה?
אמנם עמדתי את גם את סידור הודיה אבל הוא לא שייך לי אלא לפנחס ראובן מב"ב. הוא פעם הוציא את זה בגודל גדול יותר. יתכן שנשאר לו

חסר מאוד סידור ספרדי גדול לשליח ציבור, בלי תוספת פירושים. למען שמו באהבה, אי אפשר להשיג.
אמנם עשיתם עבודה נפלאה ורבים נהנים מזה, אבל יש כאלה שמעדיפים משהו חלק.
הסיבה שלא ניתן להשיג כי זה לא משתלם לייצר. צריך להדפיס לפחות 1000, וזה נמכר לאט מאד. זה לא כמו סדור רגיל שגומרים מהדורה תוך חצי שנה לכל היותר. סדור ש"ץ יכול לשכב במחסן שנים עד שנגמר.

חזור
חלק עליון