• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

שירשור מבזקים ועידכונים קצרים מהנעשה בעולם התורה בכותל המזרח ובחצרות רבותינו שליט"א - מתעדכן!

ודבר אחרון ועל זה צפה חברי וידידי הרב @ישיבישער של מרן לפני שנים ש:

כעת זו הזדמנות מכיוון שאנו בבין הזמנים שאז הציבור יותר פעיל באתרים,
רק יש בעיה שאם ניתן לכולם להצטרף אולי יתחברו לפה אינשי דלא מעלי דאינם הולכים בדרכם של מרן זצוק"ל ומרן הראש"ל שליט"א ויהיה פה בלאגן וירד הרמה של הפורום.

מעמד הקבלת פני רבו ברגל למורינו ראש הישיבה הגאון הגדול רבי יצחק סופר שליט"א ראש הישיבה הגדולה "רכסים".
אחר המעמד עברו תלמידי ובוגרי הישיבה לקבל מראש הישיבה שליט"א את הספר החדש "תורת רפאל" לאביו מרן ראש הישיבה רבי אליהו ציון סופר זצוקללה"ה הרואה אור לראשונה בימים הללו.
%D7%91-jpg.19979

קבצים מצורפים

• ג.jpg
    ג.jpg
    133.3 KB · צפיות: 21
חבל שכת"ר לא מיישם את המשפט שכתוב בכל תגובה שלו:
"תלמידי חכמים מרבים שלום בעולם"
המושג של תלמידי חכמים מרבים שלום בעולם פירושו : שאפילו שיש חילוקי דעות בין חכמים או בין חברי הפורום שגם הם חכמים אפילו הכי צריך לזכור שעדין אנחנו בשלום גם אם זה נראה שיש מחלוקת הכל זה במסגרת הבית מדרש כאן בפורום ולא חלילה באופן אישי לא על אף אחד

אבל מה לעשות ? שאין מה לענות זה מה שעונים..............

המושג של תלמידי חכמים מרבים שלום בעולם פירושו : שאפילו שיש חילוקי דעות בין חכמים או בין חברי הפורום שגם הם חכמים אפילו הכי צריך לזכור שעדין אנחנו בשלום גם אם זה נראה שיש מחלוקת הכל זה במסגרת הבית מדרש כאן בפורום ולא חלילה באופן אישי לא על אף אחד

אבל מה לעשות ? שאין מה לענות זה מה שעונים..............
ומודה ועוזב ירוחם....

@מתלמידי הרשל''צ
לא יודע למה אני כותב לך את זה כאן, אבל ככה יצא, שיהיה.
בספר 'מלך שהשלום שלו', אם אני לא טועה, כתב שמרן זצ"ל היה מתקן בכתב כל פעם שכתב לו 'הרשל"צ' ותיקן ל'הראש"ל'
לדעתי לא תמצא אצל מורך ורבך הגר"י יוסף בשום דוכתא בספריו דאישתמיט שישתמש בראשי תיבות כאלו 'הרשל"צ'.
אולי כדאי לך לתקן.

@מתלמידי הרשל''צ
בספר 'מלך שהשלום שלו', אם אני לא טועה, כתב שמרן זצ"ל היה מתקן בכתב כל פעם שכתב לו 'הרשל"צ' ותיקן ל'הראש"ל'
לדעתי לא תמצא אצל מורך ורבך הגר"י יוסף בשום דוכתא בספריו דאישתמיט שישתמש בראשי תיבות כאלו 'הרשל"צ'.
אולי כדאי לך לתקן.
ומאי נפק"מ?

@מתלמידי הרשל''צ
אולי כדאי לך לתקן.
ומאי נפק"מ?
ראה כאןכאן)

מרן ראש הישיבה הגר"מ צדקה שליט"א אמור להיכתב הראשון, וכ"ש לא אחרי הגרש"י זעפרעני שאם כל כבוד תורתו הוא אינו ראש ישיבה, וגם לא הגיע לגיל גבורות, משא"כ מו"ר ועט"ר ראש הישיבה מרן גאון ישראל רבי משה צדקה שליט"א דהוא שריד אחרון לדור דעה.

חזור
חלק עליון