• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

אתם אוכלים עוגיות פפושדו בפסח?

האם את אוכלים עוגיות פפושדו ?

• כן גם בפסח

קולות: 27 25.7%
  • כן אבל רק לפני ואחרי פסח

קולות: 43 41.0%
  • בכלל לא

קולות: 34 32.4%
  • פעם לא היינו אוכלים והיום שהשתפר המצב כן

קולות: 1 1.0%

• סה"כ בוחרים
    105
הרב נקי בעלון ותתענג בדשן (166) כתב:
"עוד משהו חשוב שאני רוצה לספר לכם. בשבוע שעבר קבלתי טלפון מהאברך היקר והחשוב ר' יוסף גוליאן מ"בני ברק" יע"א, שהוא המשגיח כבר 20 שנה על אפיית עוגיות "פפושדו". הוא אומר לי, אתה לא יודע מה עשית לי, בגלל שכתבת בחוברת "פסח" שאפשר להפתיע מתי שרוצים ולבוא לבקר במפעל, וגם המלצת ללכת ולראות לכל מאן דבעי. אתה לא יודע מה עשו לי השנה, כמה ביקורים של אברכים יקרים וראשי כוללים עם אברכי הכולל שלהם, באו לראות את כל התהליך של אפיית העוגות "מצה עשירה", וכולם ברוך השם יצאו מרוצים ושמחים".
אברכים יקרים שהיו בפפושדו ויצאו מרוצים ושמחים, אנא עלו לפורום ותכתבו מה ראיתם,
זה מאוד יעזור לכולנו וישכין שלום ביננו, אז אנא אל תמנע טוב מבעליו .

נכתב בחוברת בהלכה ובאגדה בפירוט נרחב. יש עניין לכפול את הדברים?!

הרב נקי בעלון ותתענג בדשן (166) כתב:
"עוד משהו חשוב שאני רוצה לספר לכם. בשבוע שעבר קבלתי טלפון מהאברך היקר והחשוב ר' יוסף גוליאן מ"בני ברק" יע"א, שהוא המשגיח כבר 20 שנה על אפיית עוגיות "פפושדו". הוא אומר לי, אתה לא יודע מה עשית לי, בגלל שכתבת בחוברת "פסח" שאפשר להפתיע מתי שרוצים ולבוא לבקר במפעל, וגם המלצת ללכת ולראות לכל מאן דבעי. אתה לא יודע מה עשו לי השנה, כמה ביקורים של אברכים יקרים וראשי כוללים עם אברכי הכולל שלהם, באו לראות את כל התהליך של אפיית העוגות "מצה עשירה", וכולם ברוך השם יצאו מרוצים ושמחים".
נכתב בחוברת בהלכה ובאגדה בפירוט נרחב. יש עניין לכפול את הדברים?!
אעפ'כ חושבני שזה יוסיף לשמוע חוות דעת מעוד אנשים שאינם מתלמידי מרן שליט'א

מצטרף לשאלה. מכניסים לו מילים לפה?
הרב ניר כהן כבר הליץ על מה שנכתב, שאין הכוונה כמו שהבנו שהרב אמר את זה, אלא שהרב אמר שאפשר לבוא לביקור, ואז הכותב מוסיף "אבל כמה חודשים הוא סגור", כלומר שאת זה לא הרב אמר, אלא כך המציאות שידועה לו.

המקום פתוח כל שנה מחנוכה בערך עד פסח, ואפשר להגיע ללא תיאום. מי שמעוניין לתאם בשנה הבאה יכול להיות איתי בקשר בפרטי, אדבר עם המשגיח שם, ואראה מה שעות הפעילות ואולי אפרסם כאן.
אבל תזכירו לי בשנה הבאה.

חזור
חלק עליון