• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

אתם אוכלים עוגיות פפושדו בפסח?

האם את אוכלים עוגיות פפושדו ?

• כן גם בפסח

קולות: 27 25.7%
  • כן אבל רק לפני ואחרי פסח

קולות: 43 41.0%
  • בכלל לא

קולות: 34 32.4%
  • פעם לא היינו אוכלים והיום שהשתפר המצב כן

קולות: 1 1.0%

• סה"כ בוחרים
    105
1. זה לא רק הרב אופיר יש עימו רבים וטובים.
הרב בנימין לוריא שליט'א
אולי תעשה רשימה מי רוצה לבוא לביקור בפפושדו
מחילה רגע לפני רשימות אחרות, קודם מה עם הרשימה שאתה צריך לספק, רבנים שביקרו במפעל ואוסרים? 'רבים וטובים'.
כי הבאת עד כה רק את הרב אופיר מלכה שמעולם לא ביקר כאמור, ואת הרב חותה ('שמצדד לאסור') וגם הוא לא ביקר.
זה משאיר אותך כרגע עם 0 שמות לצערי...

מחילה רגע לפני רשימות אחרות, קודם מה עם הרשימה שאתה צריך לספק, רבנים שביקרו במפעל ואוסרים? 'רבים וטובים'.
כי הבאת עד כה רק את הרב אופיר מלכה שמעולם לא ביקר כאמור, ואת הרב חותה ('שמצדד לאסור') וגם הוא לא ביקר.
וגם הרב מרדכי אליהו לא ביקר.

דפדף אחורה ותראה מה כתבתי
שרבים וטובים סוברים לאסור כמו הרב אופיר
ולא אמרתי שיש ביקרו במפעל שאסרו
זה אתה שמת בפי

דפדף אחורה ותראה מה כתבתי
שרבים וטובים סוברים לאסור כמו הרב אופיר
ולא אמרתי שיש ביקרו במפעל שאסרו
זה אתה שמת בפי
כלומר אתה מודה שכל מי שביקר בשנים האחרונות מתיר. וכל אלו שאסרו לא ביקרו שם. (אני מקוה שאתה מבין את המשמעות של זה).

1. זה לא רק הרב אופיר יש עימו רבים וטובים.
1. אשמח אם תמנה מעט מן הרבים וטובים, אבל רק כאלו שהיו במפעל!!
2. המפעל פתוח לכולם, גם למי שציני וכל מטרתו רק לקנטר.
@ניר כהן , כמובן, אני זה שביקש ממך לספק רשימה כזו, אבל אתה עד רגע זה לא הבאת ולו שם אחד!

וכבר הקדימני @ע"ה ס"ט, המשמעות היא
שכל מי שביקר בשנים האחרונות מתיר. ואלו שממשיכים ל'הסתייג' ו'לצדד' לא ביקרו שם!

אחרי 17 עמודים, הגענו ביחד למסקנה חשובה בשרשור הנ"ל, אבן דרך...

נערך לאחרונה:
@ניר כהן , כמובן, אני זה שביקש ממך לספק רשימה כזו, אבל אתה עד רגע זה לא הבאת ולו שם אחד!

וכבר הקדימני @ע"ה ס"ט, המשמעות היא
שכל מי שביקר בשנים האחרונות מתיר. ואלו שממשיכים ל'הסתייג' ו'לצדד' לא ביקרו שם!

אחרי 17 עמודים, הגענו ביחד למסקנה חשובה בשרשור הנ"ל, אבן דרך...
ופלא מהו הטעם הנסתר של הרב מהרדיו קול ברמה שהחליט לא לבקר במפעל....

הרב בנימין לוריא שליט'א
אולי תעשה רשימה מי רוצה לבוא לביקור בפפושדו [הרישום עד אדר תשפה..] ולראות הכל מקרוב
ובא לציון גואל
הרב נקי בעלון ותתענג בדשן (166) כתב:
"עוד משהו חשוב שאני רוצה לספר לכם. בשבוע שעבר קבלתי טלפון מהאברך היקר והחשוב ר' יוסף גוליאן מ"בני ברק" יע"א, שהוא המשגיח כבר 20 שנה על אפיית עוגיות "פפושדו". הוא אומר לי, אתה לא יודע מה עשית לי, בגלל שכתבת בחוברת "פסח" שאפשר להפתיע מתי שרוצים ולבוא לבקר במפעל, וגם המלצת ללכת ולראות לכל מאן דבעי. אתה לא יודע מה עשו לי השנה, כמה ביקורים של אברכים יקרים וראשי כוללים עם אברכי הכולל שלהם, באו לראות את כל התהליך של אפיית העוגות "מצה עשירה", וכולם ברוך השם יצאו מרוצים ושמחים".

חזור
חלק עליון