• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

זעזוע בתוכנת אוצר החוכמה

שלום רב.

בעודי היום מחפש מושא הלכתי בתוכנת אוצר החכמה, קפץ לי גליונות של עיתון החומה של העדה החרדית, אני לא בקי אם הוא קיים היום, כי מה שיש שם זה רק עיתונים ישנים, בעודי מדפדף בסקרנות מה כתבו שם, ופתאום זעזוע ממש, דברים מחפירים נגד מרן זצוק"ל, חות מיזה שהם מורידים לו את התואר רב בכלל, הם כותבים עליו דברים שאני לא מסוגל לעלותם על הכתב...
אני לא מבין, עורכי אוצר החכמה דוחפים כל דבר לשם בלי לבדוק???
נא להסיר זאת בהקדם...

@איציק
אולי לא הבנת מה עשית
אבל גם לא תצליח להסיר כלום מה'אוצר'
וגם העלית למודעות של מי שירצה לבדוק על מה דיברת לכן אולי מן הראוי שאתה תסיר את מה שכתבת
במקום שידשדשו בדברים כאלה
ותוך כדי דיבור כבר מישהו כאן מעלה מהנ"ל
הודות לנושא שהצפת

לא צריך להתרגש מהם, הם יוצאים נגד כל מי שזז
הרבנים שלהם עצמם אומרים שהגבאי נכנס לבית כנסת בבוקר ומכריז רבותי השגתי מימון לעוד מודעה, רק תגידו מה לכתוב...

נערך לאחרונה על ידי מנחה:
@איציק
אולי לא הבנת מה עשית
אבל גם לא תצליח להסיר כלום מה'אוצר'
וגם העלית למודעות של מי שירצה לבדוק על מה דיברת לכן אולי מן הראוי שאתה תסיר את מה שכתבת
במקום שידשדשו בדברים כאלה
ותוך כדי דיבור כבר מישהו כאן מעלה מהנ"ל
הודות לנושא שהצפת
נצליח גם נצליח להסיר את זה מהתוכנה, וכדי להם שיורידו זאת כמה שיותר מהר ויפה שעה אחת קודם...

ממש שטויות!
מרן כתב תשובה הלכתית עם ראיות ונימוקים והם רק יודעים לבלבל את המח שזה לא כמו הרב שלהם ולכתוב בלשון מדברת גדולות כאילו דעתם זו המילה האחרונה ואין להרהר אחריהם, עליהם נאמר תאלמנה שפתי שקר הדברות על צדיק עתק בגאוה ובוז
לכן כמו שכתבו כאן, יש להתעלם מהם ולהתייחס אליהם כתגובות של ילדים קטנים משועממים ורקים

הגיע הזמן להיגמל מההרגל המגונה של מה אמר פלוני על מרן בשנה פלונית..
דבריך לא ראויים לתשובה, וכי אם היו כותבים ככה על אחד מהמשפחה שלך גם היית כותב ככה, ק"ו בן בנו של ק"ו שכתבו ככה על מרן זצוק"ל
ואותם לבלרים שוטים ונערי מקלדת שהעיזו לכתוב על מרן כאלה דברים יזכרו לדירעון עולם...

אם לך זה לא כואב, אין לי איך לעזור לך....

חברים תחשבו בהיגיון, אם אני ידע שהם מוחקים דברים אני לא יקנה את התוכנה!
נכון שהדברים כואבים לך ולנו שיש כאלה אנשים משוגעים בעולם
אבל מחר יבוא אדם שיכאב לו למה מרן כתב בתוקף נגד פלוני ונגד המזרחניקים ונגד כל מיני רבני רדיו שהתלמידים שלהם גם יבקשו בתוקף שימחקו את מה שכתבו נגדם
ואז לא יהיה לדבר סוף

חזור
חלק עליון