• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

החזקת פלאפון לצורך עבודה

סבבה אבל לדוגמא ציינתי כבר מקודם ביום הבחירות שימשתי כמזכיר בקלפי והייתי צריך להיות מחובר לווצאפ כיון שהייתי צריך לקבל תדרוכים מהמזכיר המוביל וגם להעביר לוועדה המחזית אילון מצב אחוזי הצבעה
אז מה נראה לך של רגע אני אצלצל לא רק זה יש אנשים שלא ניתן לדבר איתם רק בווצאפ אבל לאחר הבחירות אמרתי לעשקן לחסום לא
כל העניין הוא מצד אחד זה באמת לא טוב ולזה מחנכים ואני לא חולק על כך רק כל הדיון כאן כמו שכבודו אמר מקודם
לבאר יפה את השאלה
כי סוף סוף מחנכים נגד זה אבל אף אחד לא חושב מה יעשו ביום שאותה בחורה תצטרך לעבוד באיזו עבודה
שתצריך אותה להשתמש בזה
תראה גם הנהלת חשבון יכול להיות שתמצא אפילו שתבהיר מראש שלא משתמש במכשיר פרטי שלה אלא מתוך עבודה או אפילו בואצפ של מחשב העבודה.
כמו כן גרפיקאית יכולה בכיף לעבוד עם מיילים בפרט אם היא עצמאית.

תקשיבו טוב אין אפוטרופוס לעריות אדם יכול להידרדר באלפית השנייה אם הכלים האלה למקום שהוא לא חלם שהוא יהיה שם אי שהוא פעם זה מקור כל התאוות שיש בעולם אז איך אדם בשר ודם בשר ודם יוכל לעמוד מנגד אלא א"כ יחסום או משהו כזה גם האדם שיגיד שהוא ישב 40 שנה ולמד אם 10000 אחוז יראת שמים לא יעזור כלום
ברור אנחנו לא פתחנו את הדיון על פלאפון לא חסום שממנו אפשר ליפול למטה
אני מדבר על פלאפון חסום

אשריך ואשרי חלקך.
חלקי ה' אמרתי לשמור דברך...
ורק הבעתי והעליתי את המודעות בקרב העם היושב בציון- 'העם היושב בה נשוא עוון', ולא נושא עוון (נושא סמרטוטפון) בו כל התאוות בהנף יד וגרזן.

לצערי השבוע פגשתי בחור מבית חסידי עם וואצאפ המחובר לקבוצת של ניאוף הכי נוראות יותר גרוע מכל הזבל שיש באינטנט

עד היום הייתי די ניטראלי, ולא כ"כ קיצוני, אבל כשראיתי את זה בערה בי חמתי להשחית...
יהרג ולא יעבר- פשוטו כמשמעו
ולשומע יונעם.

נ.ב. נכון שיש אפשרות לוואצאפ מסונן, אבל הוא לא עם רובוט אוטומטי שמסנן כל תוכן, כך שאתה יכול להתכתב עם מי שבא לך, להראות ולשלוח כל מה שמתחשק לך...
וכבר היו דברים מעולם..

אילולי שראיתי בעיניי לא הייתי כה קיצוני.

מה גם שבעבריי גם אני הייתי משתמש בוואצאפ, אך מעולם לא הגעתי לרמות נוראות כאלו, והכל בלחיצה על קישור בתוך הוואאפ, כך שגם אם אין גוגל דפדפדן או פייסבוק ודומיו
אתה מגיע לכל הזבל שבעולם בצורה הכי קלה שיש

וכאן המקום לצאת בחרב ובחנית נגד בעלי חנויות שמוכרים מכשירים ללא דפדפן אם אפשרות לאפליקציות בלבד ועושים עצמם כאינם יודעים והם חוטאים ומחטיאים,
וגיהנום כלה והם אינם כלים, ובעיניי ראיתי.
אתה כותב דברים נכונים ומזעזעים ביותר
אני זקן ויושב בישיבה שבשביל שנטפרי יפתחו לי משהו כזה במחשב הייתי צריך להראות להם גם אישור ממשרד החינוך וגם לקחתי אישור מאחד מגדולי הראב"דים בארץ שביקש עדות שיודעים מה אני עוסק, ועדיין כל תמונה עוברת סינון וכו' וכו' והיד על הדופק לא להיסחף, וכאן בחור צעיר חסידי או לא חסידי נכנס לעומק הזבל רח"ל

אתה כותב דברים נכונים ומזעזעים ביותר
אני זקן ויושב בישיבה שבשביל שנטפרי יפתחו לי משהו כזה במחשב הייתי צריך להראות להם גם אישור ממשרד החינוך וגם לקחתי אישור מאחד מגדולי הראב"דים בארץ שביקש עדות שיודעים מה אני עוסק, ועדיין כל תמונה עוברת סינון וכו' וכו' והיד על הדופק לא להיסחף, וכאן בחור צעיר חסידי או לא חסידי נכנס לעומק הזבל רח"ל
ידידי אני גם משתמש בנטפרי.
וגם אני קבלתי אישור בעבר לפתוח אתר מסוים של 'אוניברסטיטה הפתוחה' דברתי נטו על הסמרטוטפונים..
והוואצאפ, ולא על השימוש הכללי באינטנרט.

ואם לנטפרי יש סינון על הווואצאפ, אז: 1. לא ידעתי.
2. הלוואי שיקבלו שכל ויפיצו אותו לכל מאן דבעי ויצילו הכושלים.

חזור
חלק עליון